— mentorystės projektas, padedantis Lietuvos moksleiviams įstoti į geriausius užsienio universitetus.

Apie Jungtinės Karalystės etapą

Dėl ansktesnės paraiškų teikimo pabaigos Oksbridžo universitetams (spalio 15 d.) projektas artimiausiu metu dirbs su moksleiviais, kurie nori aplikuoti į Oksfordo ar Kembridžo universitetus. Jau atidaryta registracija mentoriams ir moksleiviams, kurie nori aplikuoti į kitus Jungtinės Karalystės universitetus be Oksbridžo.

Apie Oksbridžo etapą

„Akademinis bičiulis” pradeda penktąjį veiklos sezoną! Registracija į Oksbridžo etapą jau oficialiai pasibaigė. Užsiregistravusieji dalyviai greitu metu sužinos, ar buvo priimti dalyvauti Oksbridžo etape.

Kiekvienam į projektą atrinktam moksleiviui bus paskirtas mentorius, kuris projekto metu padės atsakyti į klausimus apie pasirinktas studijas, gyvenimą užsienyje, stojimo procesą bei motyvacinio laiško rašymą.

Moksleiviams, perėjusiems atranką į Oksbridžo etapą, rugsėjo pradžioje bus rengiama 2 dienų „Akademinio bičiulio” stovykla. Stovyklos metu mentoriai ves apmokymus ir konsultuos stojimo procesų klausimais, vyks įvairios pasiruošimo dirbtuvės:

  1. Personal Statement'o tobulinimas;
  2. pasiruošimas interviu;
  3. pasiruošimas specialiems testams (kai kuriems kursams).
Taip pat laukia įdomi vakarinė programa bei galybė bendravimo su kitais AB dalyviais bei mentoriais! Daugiau informacijos vėliau.

Dėl ansktesnės paraiškų teikimo pabaigos Oksbridžo universitetams (spalio 15 d.) projektas artimiausiu metu dirbs su moksleiviais, kurie nori aplikuoti į Oksfordo ar Kembridžo universitetus. Spalio - lapkričio mėnesiais bus atidaryta registracija moksleiviams, kurie nori aplikuoti į kitus Jungtinės Karalystės universitetus be Oksbridžo.

Naujienas skelbsime savo svetainėje bei „Facebook” puslapyje.

Apie JAV etapą

Šiais metais „Academic Buddy“ žengia į Jungtines Amerikos Valstijas! Lietuvių studentai iš prestižiškiausių JAV aukštųjų mokyklų neseniai prisijungė prie mūsų komandos ir yra pasiruošę padėti ambicingiems moksleiviams sėkmingai aplikuoti į Ivy League bei kitus geriausiai vertinamus universitetus. Daugiau informacijos „JAV etapas“ skiltyje.

Apie projektą

„Akademinio bičiulio” (angl. - „Academic Buddy”, AB) projektas vyksta etapais, kurie skirti moksleiviams stojantiems į Oksbridžo, Jungtinės Karalystės, bei JAV universitetus.

Šiuo metu vyksta registracija į „Academic Buddy“ Oksbridžo etapą 2016 - 2017 m. Greitu metu pasirodys daugiau informacijos apie registraciją į JAV etapą.

Dėl ansktesnės paraiškų teikimo pabaigos Oksfordo ir Kembridžo (sutrumpintai - Oksbridžo) universitetams (spalio 15 d.), liepos - spalio mėnesiais vyksta I-asis projekto etapas, skirtas planuojantiems stoti į Oksbridžo universitetus. Rugsėjo – sausio mėn. vyksta II-asis projekto etapas, skirtas stojantiems į kitus geriausius Jungtinės Karalystės universitetus kaip LSE, UCL, Edinburgh, St Andrews, Durham, Warwick ir kiti, kuriems paraiškų pateikimo pabaiga yra sausio 15 d.. II-ajame etape gali dalyvauti ir I-ojo etapo dalyviai.

Siekiame padėti gabiems ir motyvuotiems Lietuvos moksleiviams, nusprendusiems stoti į užsienio universitetus, gauti aukščiausios kokybės išsilavinimą, atitinkantį jų akademinį potencialą; tuo pačiu buriame tarptautinę lietuvių studentų bendruomenę. Projekte dalyvauja užsienyje studijuojantys lietuviai, konsultuojantys ir visapusiškai padedantys paskutiniųjų klasių moksleiviams stojimo procesų metu. Turi klausimų? Parašyk mums academic.buddy@gmail.com.

II-ojo JK etapo eiga 2016 - 2017 m.

Iki gruodžio pradžios Mentorių ir moksleivių registracija
Gruodžio mėn. Moksleiviai poruojami su mentoriais, prasideda bendravimas!
Sausio 15 d. UCAS paraiškų padavimo paskutinė diena
Pavasaris Universitetai skelbia stojimo rezultatus

Oksbridžo etapo eiga 2016 - 2017 m.

Iki rugpjūčio 1 d. Mentorių ir moksleivių registracija
Liepos 14 d. Atidaromasis renginys
Rugpjūčio mėn. Moksleiviai poruojami su mentoriais, prasideda bendravimas!
Rugsėjo pr. „Academic Buddy” stovykla pasiruošti stojimo procesui
Spalio 15 d. UCAS paraiškų padavimo paskutinė diena
Spalio - lapkričio mėn. Papildomų testų laikymas (priklauso nuo Oksbridžo kurso)
Gruodžio mėn. Kvietimai į interviu ir pačių interviu eiga
Sausio mėn. Universitetai skelbia stojimo rezultatus

JAV etapas

Daugiau informacijos jau greitai.

Liepos 14 d. Atidaromasis renginys

Projekto organizatoriai


Projekto partneriai